Závodníci


Petr Zavřel

Přezdívka:  Péťa

Ročník:  2002

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  Sporten AHV GS 159 Junior

Koníčky:  lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  Sjezdové lyžování, plavání, fotbal, turistika

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Matouš Zavřel

Přezdívka:  Maty

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lukáš Havlík

Přezdívka:  Lukáš

Ročník:  2004

Výbava:  Fischer World CUP GS 150

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Nikola Toralová

Přezdívka:  Tori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS 159 junior

Koníčky:  tancování, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  lyže, kolo, inline brusle

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Vojta

Ročník:  2005

Výbava:  Völkl race tyger

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  hra na kytaru, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Fischer World CUP GS 140

Koníčky:  lyžování,plavání

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  -

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  hra na akordeon, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2008

Výbava:  Fischer World CUP GS 130

Koníčky:  lyžování, hokej, plavání

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Martin

Ročník:  2008

Výbava:  Sporten AHV GS

Koníčky:  -

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Völkl junior carver

Koníčky:  Lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ema Bártová

Přezdívka:  Ema

Ročník:  2011

Výbava:  Stöckli GS Team

Koníčky:  Lyžování, SNB

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  1. místo JMLP 2018, 1. místo Pohár Vysočiny 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Völkl racetiger GS

Koníčky:  lyžování, SNB

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo Pohár Vysočiny 2018

Petr Zavřel

Přezdívka:  Péťa

Ročník:  2002

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  Sporten AHV GS 159 Junior

Koníčky:  lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  Sjezdové lyžování, plavání, fotbal, turistika

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Matouš Zavřel

Přezdívka:  Maty

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lukáš Havlík

Přezdívka:  Lukáš

Ročník:  2004

Výbava:  Fischer World CUP GS 150

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Nikola Toralová

Přezdívka:  Tori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS 159 junior

Koníčky:  tancování, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  lyže, kolo, inline brusle

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Vojta

Ročník:  2005

Výbava:  Völkl race tyger

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  hra na kytaru, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Fischer World CUP GS 140

Koníčky:  lyžování,plavání

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  -

Koníčky:  lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  hra na akordeon, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2008

Výbava:  Fischer World CUP GS 130

Koníčky:  lyžování, hokej, plavání

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Martin

Ročník:  2008

Výbava:  Sporten AHV GS

Koníčky:  -

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Völkl junior carver

Koníčky:  Lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ema Bártová

Přezdívka:  Ema

Ročník:  2011

Výbava:  Stöckli GS Team

Koníčky:  Lyžování, SNB

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  1. místo JMLP 2018, 1. místo Pohár Vysočiny 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Völkl racetiger GS

Koníčky:  lyžování, SNB

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo Pohár Vysočiny 2018