Závodníci


Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  Völkl Racetiger GS 171

Koníčky:  sjezdové lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  6.místo JMLP 2020, 2.místo JMLP 2019, 6.místo JMLP 2018, 4.místo JMLP 2016, 2.místo LPV 2015

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 183, Head World CUP GS 173, Head World CUP SL 156, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, inline, plavání, turistika, hra na kytaru

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo LPV 2020, 5.místo JMLP 2020, 1.místo POH 2019, 2.místo LPV 2019, 4.místo JMLP 2019, 4.místo POH 2018, 2.místo JMLP 2018, 3.místo JMLP 2017, 3.místo LPV 2016, 1.místo LPV 2015

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dory

Ročník:  2004

Výbava:  Head World CUP GS 173, Sporten RS Elite SL 155, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, kolo, badminton, čtení

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  2.místo LPV 2020, 3.místo JMLP 2020, 5.místo POH 2020, ZODM 2020, 1.místo LPV 2019, 2.místo POH 2019, 6.místo LPV 2018, 3.místo POH 2018, 4.místo JMLP 2018, ZODM 2018

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Máchal

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  sjezdové lyžování, malování, fotbal, požární sport, hraní xbox her

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo AP Vysočiny 2019, 4.Místo AP Vysočiny 2017

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 173

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, pole dance

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  4.místo LPV 2020, 5.místo JMLP 2020, 5.místo JMLP 2019, 5.místo JMLP 2018, 4.místo JMLP 2017, 2.místo JMLP 2016

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166, Head World CUP SL 136,Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, inline, vaření, divadlo, běh

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo POH 2020, 1.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, ZODM 2020, 3.místo JMLP 2018, 3.místo LPV 2017, 1.místo LPV 2016, 4.místo POH 2016, 2.místo LPV 2015, 3.místo LPV 2013

Štěpán Stýblo

Přezdívka:  Štěpán

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo LPV 2020

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  Fischer RC4

Koníčky:  sjezdové lyžování, Národní házená, hra na klarinet, klávesy a zobcová flétna

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Hůďa

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  sjezdové lyžování, kytara, plavání, freestyle koloběžka, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Tomáš Šrámek

Přezdívka:  Tom

Ročník:  2008

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, hra na akordeon a kytaru

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5.místo LPV 202O, 2.místo JMLP 2020, 5.místo LPV 2019, 2.místo JMLP 2019, 5.místo LPV 2018, 2.místo JMLP 2018, 1.místo JMLP 2017, 1.místo LPV 2015, 4.místo LPV 2014

Pavel Šrámek

Přezdívka:  Pavel

Ročník:  2009

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2009

Výbava:  Fischer RC4 WORLDCUP GS JR. 150 cm, Fischer RC4 WORLDCUP SL JR. 140 cm

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, plavání, cyklokros, hra na kytaru, cestování

Disciplína:  GS, SL

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, 3.místo LPV 2019, 3.místo JMLP 2019, 2.místo LPV 2018, 4.místo JMLP 2018, 2.místo LPV 2016, 2.místo JMLP 2016

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Sporten

Koníčky:  sjezdové lyžování, hra na piano,

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  4.místo LPV 2020

Ema Bártová

Přezdívka:  Emi

Ročník:  2011

Výbava:  Völkl GS Jr FIS 148, Völkl SL Jr FIS 131

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, SUP, MTB, piano, zpěv, plavání, běžky, inline, bruslení

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo LPV 2020, 3.místo JMLP 2020, 4.místo Head CUP 2020, 4.místo POH 2020, 11.místo Kidstrophy 2019, 1.místo Millstättersee 2019, 3.místo LPV 2019, 1.místo LPV 2018, 1.místo JMLP 2018

Ester Štulíková

Přezdívka:  Esi

Ročník:  2011

Výbava:  Atomic Redster GS JR 145, Nordica Dobermann GSJ 142, Head WC Rebels i.SL RD Team JR

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, tanec, keramika, malování, hra na flétnu

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  2.místo LPV 2020, 2.místo JMLP 2020, 3.místo LPV 2018, 3.místo JMLP 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Stöckli Team SL 110, Stöckli Team GS 120

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, MTB, hračky, akordeon

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, 3.místo Millstättersee 2019, 2.místo LPV 2019, 3.místo JMLP 2019, 3.místo LPV 2018, 6.místo JMLP 2018

Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  Völkl Racetiger GS 171

Koníčky:  sjezdové lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  6.místo JMLP 2020, 2.místo JMLP 2019, 6.místo JMLP 2018, 4.místo JMLP 2016, 2.místo LPV 2015

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 183, Head World CUP GS 173, Head World CUP SL 156, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, inline, plavání, turistika, hra na kytaru

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo LPV 2020, 5.místo JMLP 2020, 1.místo POH 2019, 2.místo LPV 2019, 4.místo JMLP 2019, 4.místo POH 2018, 2.místo JMLP 2018, 3.místo JMLP 2017, 3.místo LPV 2016, 1.místo LPV 2015

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dory

Ročník:  2004

Výbava:  Head World CUP GS 173, Sporten RS Elite SL 155, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, kolo, badminton, čtení

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  2.místo LPV 2020, 3.místo JMLP 2020, 5.místo POH 2020, ZODM 2020, 1.místo LPV 2019, 2.místo POH 2019, 6.místo LPV 2018, 3.místo POH 2018, 4.místo JMLP 2018, ZODM 2018

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Máchal

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  sjezdové lyžování, malování, fotbal, požární sport, hraní xbox her

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo AP Vysočiny 2019, 4.Místo AP Vysočiny 2017

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 173

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, pole dance

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  4.místo LPV 2020, 5.místo JMLP 2020, 5.místo JMLP 2019, 5.místo JMLP 2018, 4.místo JMLP 2017, 2.místo JMLP 2016

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166, Head World CUP SL 136,Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, inline, vaření, divadlo, běh

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo POH 2020, 1.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, ZODM 2020, 3.místo JMLP 2018, 3.místo LPV 2017, 1.místo LPV 2016, 4.místo POH 2016, 2.místo LPV 2015, 3.místo LPV 2013

Štěpán Stýblo

Přezdívka:  Štěpán

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo LPV 2020

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  Fischer RC4

Koníčky:  sjezdové lyžování, Národní házená, hra na klarinet, klávesy a zobcová flétna

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Hůďa

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  sjezdové lyžování, kytara, plavání, freestyle koloběžka, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Tomáš Šrámek

Přezdívka:  Tom

Ročník:  2008

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, hra na akordeon a kytaru

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5.místo LPV 202O, 2.místo JMLP 2020, 5.místo LPV 2019, 2.místo JMLP 2019, 5.místo LPV 2018, 2.místo JMLP 2018, 1.místo JMLP 2017, 1.místo LPV 2015, 4.místo LPV 2014

Pavel Šrámek

Přezdívka:  Pavel

Ročník:  2009

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2009

Výbava:  Fischer RC4 WORLDCUP GS JR. 150 cm, Fischer RC4 WORLDCUP SL JR. 140 cm

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, plavání, cyklokros, hra na kytaru, cestování

Disciplína:  GS, SL

Alpské lyžování - úpěchy:  3.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, 3.místo LPV 2019, 3.místo JMLP 2019, 2.místo LPV 2018, 4.místo JMLP 2018, 2.místo LPV 2016, 2.místo JMLP 2016

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Sporten

Koníčky:  sjezdové lyžování, hra na piano,

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  4.místo LPV 2020

Ema Bártová

Přezdívka:  Emi

Ročník:  2011

Výbava:  Völkl GS Jr FIS 148, Völkl SL Jr FIS 131

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, SUP, MTB, piano, zpěv, plavání, běžky, inline, bruslení

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo LPV 2020, 3.místo JMLP 2020, 4.místo Head CUP 2020, 4.místo POH 2020, 11.místo Kidstrophy 2019, 1.místo Millstättersee 2019, 3.místo LPV 2019, 1.místo LPV 2018, 1.místo JMLP 2018

Ester Štulíková

Přezdívka:  Esi

Ročník:  2011

Výbava:  Atomic Redster GS JR 145, Nordica Dobermann GSJ 142, Head WC Rebels i.SL RD Team JR

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, tanec, keramika, malování, hra na flétnu

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  2.místo LPV 2020, 2.místo JMLP 2020, 3.místo LPV 2018, 3.místo JMLP 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Stöckli Team SL 110, Stöckli Team GS 120

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, MTB, hračky, akordeon

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1.místo LPV 2020, 4.místo JMLP 2020, 3.místo Millstättersee 2019, 2.místo LPV 2019, 3.místo JMLP 2019, 3.místo LPV 2018, 6.místo JMLP 2018