Závodníci


Petr Zavřel

Přezdívka:  Péťa

Ročník:  2002

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  -

Koníčky:  sjezdové lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 183, Head World CUP SL 156, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, turistika, hra na kytaru

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  1. Místo Pohár Orlických hor 2019, 2. Místo AP Vysočina 2019, 4. Místo Pohár Orlických hor 2018

Matouš Zavřel

Přezdívka:  Maty

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dory

Ročník:  2004

Výbava:  Head World CUP GS 173, Sporten RS Elite SL 155, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, kolo, badminton, čtení

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  2. Místo Pohár Orlických hor 2019, 1. Místo AP Vysočiny 2019, 3. Místo Pohár Orlických hor 2018, Účast ZODM 2018

Nikola Toralová

Přezdívka:  Tori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS 159 junior

Koníčky:  tancování, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lukáš Havlík

Přezdívka:  Luky

Ročník:  2004

Výbava:  Fischer RC4 World CUP GS 175, Sporten RS Elite SL 155

Koníčky:  běh, sjezdové lyžování, cyklistika, turistika, běžecké lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1. Místo AP Vysočiny 2019, 3. Místo JMLP 2019, 6. Místo Pohár Orlických hor 2019, 1. Místo AP Vysočiny 2018, 2. Místo JMLP 2018

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Vojta

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  sjezdové lyžování, malování, fotbal, požární sport, hraní xbox her

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo AP Vysočiny 2019, 4.Místo AP Vysočiny 2017

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 173

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, pole dance

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo JMLP 2019, 5. Místo JMLP 2018, 4. Místo JMLP 2017, 2 Místo JMLP 2016

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 159, Head World CUP SL 131,Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, vaření, divadlo, běh

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  4. Místo Pohár Orlických hor 2016

Štěpán Stýblo

Přezdívka:  Štěpán

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  Fischer RC4

Koníčky:  sjezdové lyžování, Národní házená, hra na klarinet, klávesy a zobcová flétna

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Hůďa

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  sjezdové lyžování, kytara, plavání, freestyle koloběžka, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Tomáš Šrámek

Přezdívka:  Tom

Ročník:  2008

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, hra na akordeon a kytaru

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  2. Místo JMLP 2019, 2. Místo JMLP 2018, 1. Místo JMLP 2017, 1. Místo LP Vysočiny 2015, 4. Místo LP Vysočiny 2014

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2009

Výbava:  Fischer RC4 WORLDCUP GS JR. 150 cm, Fischer RC4 WORLDCUP SL JR. 140 cm

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, plavání, cyklokros, hra na kytaru, cestování

Disciplína:  GS, SL

Alpské lyžování - úpěchy:  3.Místo JMLP 2019, 3. Místo LP Vysočiny 2019, 2.Místo LP Vysočiny 2018, 4. Místo JMLP 2018, 2. Místo LP Vysočiny 2016, 2. Místo JMLP 2016

Pavel Šrámek

Přezdívka:  Pavel

Ročník:  2009

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Sporten

Koníčky:  sjezdové lyžování, hra na piano,

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ester Štulíková

Přezdívka:  Esi

Ročník:  2011

Výbava:  Atomic Redster GS JR 145, Nordica Dobermann GSJ 142, Head WC Rebels i.SL RD Team JR

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, tanec, keramika, malování, hra na flétnu

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo LP Vysočiny 2018, 3. místo JMLP 2018

Ema Bártová

Přezdívka:  Emi

Ročník:  2011

Výbava:  Völkl GS Jr FIS 148, Völkl SL Jr FIS 131

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, SUP, MTB, piano, zpěv, plavání, běžky, inline, bruslení

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  11. místo GS Kidstrophy Zauchensee 2019, 1. místo Millstättersee Ski 2019, 3. místo LP Vysočiny 2019, 1. místo LP Vysočiny 2018, 1. místo JMLP 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Stöckli Team SL 110, Stöckli Team GS 120

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, MTB, hračky, akordeon

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo Millstättersee Ski 2019, 3. místo JMLP 2019, 2. místo LP Vysočiny 2019, 3.místo LP Vysočiny 2018

Petr Zavřel

Přezdívka:  Péťa

Ročník:  2002

Výbava:  Sporten AHV GS junior

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Anežka Daňková

Přezdívka:  Agness

Ročník:  2003

Výbava:  -

Koníčky:  sjezdové lyžování, in line brusle, hra na housle a kytaru, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Simona Kopecká

Přezdívka:  Simča

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS 183, Head World CUP SL 156, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, turistika, hra na kytaru

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  1. Místo Pohár Orlických hor 2019, 2. Místo AP Vysočina 2019, 4. Místo Pohár Orlických hor 2018

Matouš Zavřel

Přezdívka:  Maty

Ročník:  2003

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  free style koloběžka, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Dorota Sobotková

Přezdívka:  Dory

Ročník:  2004

Výbava:  Head World CUP GS 173, Sporten RS Elite SL 155, Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, kolo, badminton, čtení

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  2. Místo Pohár Orlických hor 2019, 1. Místo AP Vysočiny 2019, 3. Místo Pohár Orlických hor 2018, Účast ZODM 2018

Nikola Toralová

Přezdívka:  Tori

Ročník:  2004

Výbava:  Sporten AHV GS 159 junior

Koníčky:  tancování, lyžování

Disciplína:  -

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Lukáš Havlík

Přezdívka:  Luky

Ročník:  2004

Výbava:  Fischer RC4 World CUP GS 175, Sporten RS Elite SL 155

Koníčky:  běh, sjezdové lyžování, cyklistika, turistika, běžecké lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  1. Místo AP Vysočiny 2019, 3. Místo JMLP 2019, 6. Místo Pohár Orlických hor 2019, 1. Místo AP Vysočiny 2018, 2. Místo JMLP 2018

Vojtěch Málek

Přezdívka:  Vojta

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 159

Koníčky:  sjezdové lyžování, malování, fotbal, požární sport, hraní xbox her

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo AP Vysočiny 2019, 4.Místo AP Vysočiny 2017

Aneta Urbánková

Přezdívka:  Anet

Ročník:  2005

Výbava:  Head World CUP GS 173

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, pole dance

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  5. Místo JMLP 2019, 5. Místo JMLP 2018, 4. Místo JMLP 2017, 2 Místo JMLP 2016

Lucie Kopecká

Přezdívka:  Lucka

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 159, Head World CUP SL 131,Head World CUP SG 185

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, vaření, divadlo, běh

Disciplína:  GS, SL, SG

Alpské lyžování - úpěchy:  4. Místo Pohár Orlických hor 2016

Štěpán Stýblo

Přezdívka:  Štěpán

Ročník:  2006

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Karolína Málková

Přezdívka:  Kája

Ročník:  2007

Výbava:  Fischer RC4

Koníčky:  sjezdové lyžování, Národní házená, hra na klarinet, klávesy a zobcová flétna

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Martin Hudeček

Přezdívka:  Hůďa

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS

Koníčky:  sjezdové lyžování, kytara, plavání, freestyle koloběžka, kolo

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Tomáš Šrámek

Přezdívka:  Tom

Ročník:  2008

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Vanesa Urbánková

Přezdívka:  Vanes

Ročník:  2008

Výbava:  Head World CUP GS 166

Koníčky:  sjezdové lyžování, plavání, hra na akordeon a kytaru

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  2. Místo JMLP 2019, 2. Místo JMLP 2018, 1. Místo JMLP 2017, 1. Místo LP Vysočiny 2015, 4. Místo LP Vysočiny 2014

Ondřej Poslušný

Přezdívka:  Ondra

Ročník:  2009

Výbava:  Fischer RC4 WORLDCUP GS JR. 150 cm, Fischer RC4 WORLDCUP SL JR. 140 cm

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, plavání, cyklokros, hra na kytaru, cestování

Disciplína:  GS, SL

Alpské lyžování - úpěchy:  3.Místo JMLP 2019, 3. Místo LP Vysočiny 2019, 2.Místo LP Vysočiny 2018, 4. Místo JMLP 2018, 2. Místo LP Vysočiny 2016, 2. Místo JMLP 2016

Pavel Šrámek

Přezdívka:  Pavel

Ročník:  2009

Výbava:  -

Koníčky:  -

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Laura Stýblová

Přezdívka:  Laura

Ročník:  2010

Výbava:  Sporten

Koníčky:  sjezdové lyžování, hra na piano,

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  -

Ester Štulíková

Přezdívka:  Esi

Ročník:  2011

Výbava:  Atomic Redster GS JR 145, Nordica Dobermann GSJ 142, Head WC Rebels i.SL RD Team JR

Koníčky:  sjezdové lyžování, hokej, tanec, keramika, malování, hra na flétnu

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo LP Vysočiny 2018, 3. místo JMLP 2018

Ema Bártová

Přezdívka:  Emi

Ročník:  2011

Výbava:  Völkl GS Jr FIS 148, Völkl SL Jr FIS 131

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, SUP, MTB, piano, zpěv, plavání, běžky, inline, bruslení

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  11. místo GS Kidstrophy Zauchensee 2019, 1. místo Millstättersee Ski 2019, 3. místo LP Vysočiny 2019, 1. místo LP Vysočiny 2018, 1. místo JMLP 2018

Vít Bárta

Přezdívka:  Vítek

Ročník:  2013

Výbava:  Stöckli Team SL 110, Stöckli Team GS 120

Koníčky:  sjezdové lyžování, SNB, MTB, hračky, akordeon

Disciplína:  GS

Alpské lyžování - úpěchy:  3. místo Millstättersee Ski 2019, 3. místo JMLP 2019, 2. místo LP Vysočiny 2019, 3.místo LP Vysočiny 2018